Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 11 sonuçtan 11 ile 11 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: Gözlük camı çizik giderme/Çizilen gözlük camı güneş gözlüğü tamir giderilme temizleme/Gözlük cam bezi solusyonu temizlem

Junior Member

Gözlüğümde küçük çizikler vardı. Yemek sodasını bulamadığım için karbonat aldım. Suya birkaç paket karbonatı koyup içinde gözlüğümü bir süre beklettim, gösterildiği gibi ovaladım ama pek değişiklik olmadı. Yemek sodası ile karbonat fark ediyor mu, bir de yemek sodası alıp denemeli miyim? Gözlük camım standart tipte sanırım organik oluyor.
    Konu module tarafindan (18-11-2016 Saat 07:20 PM ) degistirilmistir.

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12

Benzer Konular

1. Organik gözlük camı nasıl temizlenir.Gözlük camı leke çizik buğulanma engelleme
    Konuyu Açan: sssda, Forum: Numaralı Gözlük - Göz Derecesi Miyop Testi - Güneş Gözlüğü.
    Cevaplar: 7
    Son Mesaj : 11-03-2013, 11:00 AM
  2. Gözlük camı inceltme : 13 numara % 75 inceltilmiş gözlük camı nasıl olur
    Konuyu Açan: astigmat_oldum, Forum: Numaralı Gözlük - Göz Derecesi Miyop Testi - Güneş Gözlüğü.
    Cevaplar: 5
    Son Mesaj : 07-01-2013, 10:12 AM
  3. Göz kontrolü oldum gözlük numaraları arttı gözlük camı kalınlaştığı için korktum
    Konuyu Açan: sstrn99, Forum: Göz Astigmat Dereceleri Hipermetrop Göz Bozukluğu.
    Cevaplar: 7
    Son Mesaj : 24-12-2011, 09:32 AM
  4. Gözlük camı çok kalın nasıl ince olur?Gözlük modelleri,markaları,çerçeveleri?
    Konuyu Açan: Erman Emre, Forum: Numaralı Gözlük - Göz Derecesi Miyop Testi - Güneş Gözlüğü.
    Cevaplar: 10
    Son Mesaj : 18-07-2011, 03:14 PM
  5. Gözlük camı temizleme?Gözlük hijyen?
    Konuyu Açan: tusan, Forum: Numaralı Gözlük - Göz Derecesi Miyop Testi - Güneş Gözlüğü.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 03-07-2010, 11:13 AM

Bu Konu için Etiketler

Bu Konuyu Paylasin !

Bu Konuyu Paylasin !