Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: Göz kurulugunuz VARSA ASLA GÖZ DOKTORLARINIZA GÜVENMEYIN!!!!!!!!

Member

Standart Göz kurulugunuz VARSA ASLA GÖZ DOKTORLARINIZA GÜVENMEYIN!!!!!!!!

Eger Göz Kurulugu probleminiz varsa ve bu hastalik sizin hayatinizi alt üst ediyorsa bu durumda asla doktorlariniza güvenmeyin. Ben de bu hastaliktan muzdarip oldugum icin çok tecrübe edindim ve kendi cözümlerimi yapiyorum. (Almanyada yssiyorum turkcem okadar da iyi degil). Ilk göz kurulugu belirtileri oldugu zaman göz doktorunuza gidersiniz. Onlar da size ucuz bir göz damlasi yazar sizde bundan umutlanir göz kurulugunun gececegini zannedersiniz halbuki bu hastalil kronik ve ciddi bir hastalik hayati alt üst ediyor. Kendimden biliyorum: Almanyadan bir umutla Maya Göz Klinigine gittim Ankaraya "Profesör denen bir Şahis" bana 10 dakikasini ayirip Gözüme sadece Mikroskop nan bakip zaten elimde olan damlalari devam kullanmami söyledi. Bide bu serefsize 200TL ödemistim haram zehir zikkim olsun. Göz kurulugunuz varsa goz doktorunuza gitmeniz gerekmez kendiniz eczaneden recetesiz göz damlalari, jel veya merhem alabilirsiniz. Daha icini fazla dökebilirim ama kisacasi Kesinlikle Göz doktorlarina güvenmeyin en kötüsüde zaten göz kurulugu yasayanlara Kortisonlu damla yazmalari o damlalari bide kendileri kullansinlar Allahin belalari milleti perisan ediyorlar. Sakin Lotemax gibi damlalari bos yere kullanmayin daha beter yapar. Daha fazla diyeceklerim var ama bukadari yeter. Size çok yardimci olabilirim klasik goz kurulgu tedavisinden harici daha da etkili seyler var. Bana ulaşin: EMAILIM :
    gulazerguldane@gmail.com Skype ismim: motel.infusion Hayirli günler dilerim.
    Konu testacc1 tarafindan (31-12-2016 Saat 03:48 PM ) degistirilmistir.