Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: Tek Gözümde Kayma Oluyor

Junior Member

Exclamation Tek Gözümde Kayma Oluyor

Merhabalar,

Benim şikayetim sağ gözümde düz bakarken yada sağ tarafa bakarken hiçbir sorun yok sol tarafa bakarken sağ gözüm yukarı sola kayıyor ve çift görme oluyor bu durumu farkettiğimde 16-17 yaşlarındaydım başlarda aldırış etmedim ve 20 yaşında doktora gittim doktor 6. Sinir kası felçi dedi. Şuan 28 yaşındayım ve bu durum artık bnm morelimi tamamen bozmaya başladı. Doktora gidiyorum bu sıralar bakalım sonuç ne olacak Şuan ki problemlerim şu şekilde düz bakarken ve sağ tarafa bakarken hiçbir göz sorunum yok telefondan küçük yazı okumakta olduğum durumlarda çift görme oluyor sol tarafa bakarken sol gözüm normal sağ gözüm sola yukarı kayıyor ve fotoğraf çekinirken sağ gözüm hafifte olsa kayıyor gittiğim her doktor ameliyat dedi ve basit ameliyat korkacak birşey Yok deniyor ben bu ameliyatı olursam faydalı olur mu ve başka bi tedavisi var mıdır ilginiz için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

Administrator

Alinti Ahmetsaglam Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Merhabalar,

Benim şikayetim sağ gözümde düz bakarken yada sağ tarafa bakarken hiçbir sorun yok sol tarafa bakarken sağ gözüm yukarı sola kayıyor ve çift görme oluyor bu durumu farkettiğimde 16-17 yaşlarındaydım başlarda aldırış etmedim ve 20 yaşında doktora gittim doktor 6. Sinir kası felçi dedi. Şuan 28 yaşındayım ve bu durum artık bnm morelimi tamamen bozmaya başladı. Doktora gidiyorum bu sıralar bakalım sonuç ne olacak Şuan ki problemlerim şu şekilde düz bakarken ve sağ tarafa bakarken hiçbir göz sorunum yok telefondan küçük yazı okumakta olduğum durumlarda çift görme oluyor sol tarafa bakarken sol gözüm normal sağ gözüm sola yukarı kayıyor ve fotoğraf çekinirken sağ gözüm hafifte olsa kayıyor gittiğim her doktor ameliyat dedi ve basit ameliyat korkacak birşey Yok deniyor ben bu ameliyatı olursam faydalı olur mu ve başka bi tedavisi var mıdır ilginiz için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

öncelikle şunu netleştirelim >> gözlük ilaç vs faydası olmaz

zamanla bundançok daha kötü olmaz ve beklemekle ameliyat başarısı azalmaz

ameliyatla çok çok büyük ihtimalle düzelir >> günlük hayatta çok bunalıyorsan ameliyat düşün

kafan net değilse için netleşene kadar bekle

Junior Member

Hocam ilginiz için teşekkür ederim.
    ilerleme olmazsa idare edebildiğim kadar idare edecem ama korkum geç kalırsam ilerler mi ve ameliyat olmak çözüm getirir mi bilemiyorum.

artık alışmışım ki kimse gözümde öyle birşey olduğunu bilmiyor saklıyorum buda beni psikolojik olarak etkliyor.

iyi çalışmalar

Alinti Erman Emre Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    öncelikle şunu netleştirelim >> gözlük ilaç vs faydası olmaz

zamanla bundançok daha kötü olmaz ve beklemekle ameliyat başarısı azalmaz

ameliyatla çok çok büyük ihtimalle düzelir >> günlük hayatta çok bunalıyorsan ameliyat düşün

kafan net değilse için netleşene kadar bekle

Junior Member

Ahmet Bey merhabalar, aynı olay (sağ gözle sola bakışta yukarı sola kayma durumu) bende de var. Ameliyat oldunuz mu, nasıl geçti? Lokal mi genel mi anestezi yapıldı? Kusur düzeldi mi? Teşekkürler.

Junior Member

Standart gözde temblk

merhaba benim 1 gözümde tembelik var %85 oranında sağ gözüm nerdeyse görmüyor denilebilir buna rağmen subay yada polis olabilirmiyim teşekler