Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: Astigmat Gözlük takmak istemiyorum

Junior Member

Standart Astigmat Gözlük takmak istemiyorum

Merhaba
    Ben 2 gün önce göz ağrılarına dayanamayıp göz doktoruna gittim.bana gözlük yazdı
    sağ /sph -0.25 /cyl 0.25 / axe 120/ add 0
    Sol/ sph -0.25/ cly 0/ axe 0 /add 0
    Kuzenim gözlük takmazsam korluge kadar bile gideceğini söyledi ancak ben gözlük taktigimda gözlerimin daha çok agridigini ve aydınlık yerde gözlerimi acamadigimi fark ettim. Gözlük takmak istemiyorum bu yüzden.cok fazla bilgisayar ve kitaplarla uğraşıyorum. Acaba ara mi vermem gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz

Administrator

Alinti Tubi Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Merhaba
    Ben 2 gün önce göz ağrılarına dayanamayıp göz doktoruna gittim.bana gözlük yazdı
    sağ /sph -0.25 /cyl 0.25 / axe 120/ add 0
    Sol/ sph -0.25/ cly 0/ axe 0 /add 0
    Kuzenim gözlük takmazsam korluge kadar bile gideceğini söyledi ancak ben gözlük taktigimda gözlerimin daha çok agridigini ve aydınlık yerde gözlerimi acamadigimi fark ettim. Gözlük takmak istemiyorum bu yüzden.cok fazla bilgisayar ve kitaplarla uğraşıyorum. Acaba ara mi vermem gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz
    görme ne kadar bilmek gerekiyor

gözlüksüz görme oranını bir ölç >>> http://www.medidora.com/board/showth...yo-pomem-miyop

Junior Member

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim �� sadece sag gözümde bir şeye odaklanırken bugulanmalar oluyo. Bu testi yaparken de oldu ancak sadece 8. Sıradaki son 2 harfte zorlandm.

Administrator

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim �� sadece sag gözümde bir şeye odaklanırken bugulanmalar oluyo. Bu testi yaparken de oldu ancak sadece 8. Sıradaki son 2 harfte zorlandm.
    gözlüğün faydası çok az olacaktır .. gözlük TAKMAYA büyük ihtimalle gerek yok

gözlük % 99 gerekmez ... gözlük şart DEĞİL ancak istersen kullanabilirsin

BELKİ okur yazarken..

Administrator

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🙏 sadece sag gözümde bir şeye odaklanırken bugulanmalar oluyo. Bu testi yaparken de oldu ancak sadece 8. Sıradaki son 2 harfte zorlandm.
    gözlüğün faydası çok az olacaktır .. gözlük TAKMAYA büyük ihtimalle gerek yok

gözlük % 99 gerekmez ... gözlük şart DEĞİL ancak istersen kullanabilirsin

BELKİ okur yazarken..

Junior Member

Çok teşekkür ederim