Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: astigmat mı var sol gözümde arada bulanık görme ve şiddetli baş ağrı ışığa hassasiyetim var

Junior Member

Standart astigmat mı var sol gözümde arada bulanık görme ve şiddetli baş ağrı ışığa hassasiyetim var

merhaba,
    daha önceden sol gözüm için astigmat başlangıcım olduğu söylenmişti doktor gözlük verdi 4 sene önce ama ben kullanmıyorum bugün de sağlık ekibi taraması sol gözümün numarasının 0,89 olduğunu söylediler tam bilgi vermiyorlar astigmatım çoğalmış mı oluyor acaba yardımlarınızı rica ederim.

Administrator

Alinti şiranlı Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    merhaba,
    daha önceden sol gözüm için astigmat başlangıcım olduğu söylenmişti doktor gözlük verdi 4 sene önce ama ben kullanmıyorum bugün de sağlık ekibi taraması sol gözümün numarasının 0,89 olduğunu söylediler tam bilgi vermiyorlar astigmatım çoğalmış mı oluyor acaba yardımlarınızı rica ederim.
    ölçüm hatalı olabilir görme oranını bilsek daha iyi olur

GÖZ TESTİ >> http://www.medidora.com/board/showth...lu%F0u-tablosu

Benzer Konular

1. İyileşmeyen Alerjik Konjonktivit,kuru göz tedavisi :gözümde şiddetli kanlanma ve ağrı
    Konuyu Açan: miu, Forum: Korneada Leke - Alerji - Konjonktivit - Keratit.
    Cevaplar: 35
    Son Mesaj : 20-12-2015, 03:10 PM
  2. goze cisim carpmasi sonrasi ışığa bakamama bulanık görme sikloplejin göz damlası
    Konuyu Açan: sercan06, Forum: Göz Önünde Sinek Uçuşmaları / Işık Parlaması / Siyah Nokta.
    Cevaplar: 3
    Son Mesaj : 30-12-2014, 09:55 PM
  3. BULANIK GÖRME KARARTI: sol göz yukarı kısmı ışığa baktığım zaman bulanık görüyor
    Konuyu Açan: serzenis, Forum: Göz Tansiyonu - Göz Arkasında Çukurlaşma.
    Cevaplar: 5
    Son Mesaj : 24-06-2013, 11:21 PM
  4. Gözlük ax / axis / aks sorunu:yeni gözlükle arada bir bulanık görme
    Konuyu Açan: kskplayer, Forum: Göz Astigmat Dereceleri Hipermetrop Göz Bozukluğu.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 18-01-2013, 09:41 AM
  5. Glokom ..ganfort damla ,gözümde puslanma,ışığa duyarlılık,ağrıma,çift görme
    Konuyu Açan: broken_word33, Forum: Göz Tansiyonu - Göz Arkasında Çukurlaşma.
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj : 16-11-2012, 09:28 AM

Bu Konuyu Paylasin !

Bu Konuyu Paylasin !