Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 25 sonuçtan 21 ile 25 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: 1 senedir gemeyen alerji yada kirpik dibi iltihabı

Member

hocam bu göz yaşı tabakası bozulmas nasıl tedavi edilebilir.bir ilaç yada özel bir göz yaşı damlası önerirmisiniz.birde hocam stresli olduğum zamanlarda gözlerime kan oturuyor resmen.yani eskiden böyle bir şey kesinlikle yoktu.

gözümde damarlanmalar mevcut.eskiden bunların hiç biri yoktu ama şimdi var ve geçmiyor.doktorlarda bir şey diyemiyor.bende anlamadım.sanırım göz sorunlarında ilk kez böyle bir rahatsızlık çıkmış ve kimse anlamıyor.

Member

hocam bu göz yaşı tabakası bozulmas nasıl tedavi edilebilir.bir ilaç yada özel bir göz yaşı damlası önerirmisiniz.birde hocam stresli olduğum zamanlarda gözlerime kan oturuyor resmen.yani eskiden böyle bir şey kesinlikle yoktu.

gözümde damarlanmalar mevcut.eskiden bunların hiç biri yoktu ama şimdi var ve geçmiyor.doktorlarda bir şey diyemiyor.bende anlamadım.sanırım göz sorunlarında ilk kez böyle bir rahatsızlık çıkmış ve kimse anlamıyor.

Member

Göz kurulugu var mi sende? Bende var istersen konuşalim.

Junior Member

Kusura bakmayın forumda yeniyim.yeni konu açamadım.ben de gözümle alakalı büyük sıkıntı içindeyım.ilaçlar çok çok daha kötü yaptı gözlerimi.bu normal midir?

Member

Göz kurulugu mu cekiyorsun?

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123

Bu Konuyu Paylasin !

Bu Konuyu Paylasin !