Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: blefairt sorunu

Member

Standart blefairt sorunu

Hocam merhaba. Bende 4 snedir blefarit ve az miktarda göz kuruluğu var. Sabahları gözlerimi açamıyorum. Göz kapaklarım ve gözlerim kurumuş gibi oluyor ve gözlerimi sürekli kısıyorum. Güneşte,soğukta ve rüzgardada rahatsız oluyorum. Çok şiddetli şikayetleim var hocam.
    Şimdite kadar: 7 ay restasis kullandım ama fayda etmedi.
    lipotears,eyestil,blephamid,tobradex,azyter,netild ex,zylet,tremacin,maxidex,ciloxcan,systanblance,ar telac,reflesh,tetradox vs kullandım ama hiç bir etkisi olmadı hocam.
    Sabahları sıcak pansıuman ve blefartitto sampuan ile temizlemeye calışıyorum ama nafile.
    Allah rızası için bir yol gösterin hocam.

Administrator

Alinti kenan963 Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Hocam merhaba. Bende 4 snedir blefarit ve az miktarda göz kuruluğu var. Sabahları gözlerimi açamıyorum. Göz kapaklarım ve gözlerim kurumuş gibi oluyor ve gözlerimi sürekli kısıyorum. Güneşte,soğukta ve rüzgardada rahatsız oluyorum. Çok şiddetli şikayetleim var hocam.
    Şimdite kadar: 7 ay restasis kullandım ama fayda etmedi.
    lipotears,eyestil,blephamid,tobradex,azyter,netild ex,zylet,tremacin,maxidex,ciloxcan,systanblance,ar telac,reflesh,tetradox vs kullandım ama hiç bir etkisi olmadı hocam.
    Sabahları sıcak pansıuman ve blefartitto sampuan ile temizlemeye calışıyorum ama nafile.
    Allah rızası için bir yol gösterin hocam.
    tetradox hiç işe yaramadı mı

Member

Hayır hoacam.

Member

Gittim hocam. Üniversitedeki hocalarımızda damla veya hap verdiler. Bir ara restasis verdiler gözyaşı kalitesi düşük oldugu için 8 ay kullandım ama geçmedi. Bu blefarit beni mahvetti hocam. Bir yol gösterin bana lütfen....

Administrator

Alinti kenan963 Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    Gittim hocam. Üniversitedeki hocalarımızda damla veya hap verdiler. Bir ara restasis verdiler gözyaşı kalitesi düşük oldugu için 8 ay kullandım ama geçmedi. Bu blefarit beni mahvetti hocam. Bir yol gösterin bana lütfen....
    acaba gözde başka bir sorun olabilir mi?
    veya problem göz dışından geliyor olabilir mi?
    cildiye uzmanı veya dahiliye uzmanına da bir gitttik mi?

Member

Hocam gozde baska sorun yok gormede vs
    Dahiliye ve cildiyeye hic gitmedim.belfarit icin. Ama.bir saglik sorunum yok. Siz ne oneriyorsunuz?

Junior Member

bende blefaritden aşırı ızdırap çekiyoru,durumum aynen yazdıkların gibi,çare bulursan haber et lütfen,hayat bana çile oldu.birde ismid sürmesini yazmış forumdan bir bayan. ben denemeyi düşünüyorum.acaba deneyen var mı bunu?

Junior Member

Ben çözüm bulamadım hocam hala. Siz bulabilidiniz mi ?

Bu Konuyu Paylasin !

Bu Konuyu Paylasin !