Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68 sonuçtan 21 ile 30 arasindakiler gösteriliyor.

Konu: Göz kuruluğu tedavisi :Restasis tears naturale gözyaşı damlası göz tıkacı

Administrator Mücahit Erman Emre - ait Kullanici Resmi (Avatar)

Alinti halil01 Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    cvp için tşk hocam migren yok hocam ama stres var uykum iyi yattım mı uyuyorum bilmiyorum stresten olurmu göz agrısıda olurmu bu damlaları restasıs ve tears naturale free damlalarını 2 sene kullansam gözüme zararı olurmu hocam...
    Restasıs ve tears naturale free damlalarını 6 aydır kullanıyoruz fakat şikayetlerimiz pek düzelmedi galiba değil mi?Stresimiz nedir?Bayağı bunaltıcı bir durum galiba?
    OP. DR. MÜCAHİT ERMAN EMRE
    Göz Hastalıkları Uzmanı

Junior Member

sorularıma cevap verdiğiniz için tşk ederim tekrar....okacin ve fucithalmic kullanıyorm..restatis kullandığımda gözümde aşırı kanlanma ve ilthabımsı bir akıntı oldu.bir süreliğine sanırım bunları kullanmam gerekiyormuş? aslında gözümdeki kanlanmaya tek iyi gelen damla efemoline, ama doktorum kullanmamı söyledi..artık gözlerim damlalara bağımlı hale geldi... ben nasıl kurtulcam bu durumdan çözüm varmıdır doktor bey?

Junior Member

bir de hocam bu okacin damla gözümdeki kanlanmayı geçirmiyor? restatis de kullanamıyorum gözlerim çok daha kötü oluyor? gözlerimdeki kanlanmayı geçirmek için bana önerebileceğiniz bir damla varmı?

Junior Member

cvp için tşk hocam.hiç bir şeyim yok hocam ama en ufak bir şey kafama takılıyor çenemin ve gözümün içinin ağrısı moralimi biraz daha bozuyor 2 gün önce göz doktoruna muayenem vardı muayene yaptı göz kuruluğunda hiç bir gelişme olmamış göz yaşı çok az dedi takviye olarak REFRESH LİqUİGEL Damlasını verdi 3*1 kullanıyorum 3 ay sonra tekrar gel dedi. Oradan çıktım çenemin ağrısı için diş doktoruna gittim muayene etti dişle ilgisi olmadığını söyledi ama ağrılar geçmediği için stres oluyor. NOT: RESTASIS 2*1 TEARS NATURALE FREE 5*1 REFRESH LİqUİGEL 3*1 BU DAMLALARI 2 YIL KULLANINCA GÖZÜME VEYA BAŞKA BİR YERİME ZARARI OLUR MU HOCAM SAYGILAR SLM LAR.

Alinti tuanam Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    sorularıma cevap verdiğiniz için tşk ederim tekrar....okacin ve fucithalmic kullanıyorm..restatis kullandığımda gözümde aşırı kanlanma ve ilthabımsı bir akıntı oldu.bir süreliğine sanırım bunları kullanmam gerekiyormuş? aslında gözümdeki kanlanmaya tek iyi gelen damla efemoline, ama doktorum kullanmamı söyledi..artık gözlerim damlalara bağımlı hale geldi... ben nasıl kurtulcam bu durumdan çözüm varmıdır doktor bey?
    Aşırı kanlanma ve akıntı olduğuna göre okacin ve fucithalmic işe yarayacaktır.Önce bir iltihap tedavi edilecek demek ki.İlaçları nasıl kullanıyoruz?İşe yarıyor değil mi?
    Göz Hastalıkları Uzmanı

Alinti halil01 Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    cvp için tşk hocam.hiç bir şeyim yok hocam ama en ufak bir şey kafama takılıyor çenemin ve gözümün içinin ağrısı moralimi biraz daha bozuyor 2 gün önce göz doktoruna muayenem vardı muayene yaptı göz kuruluğunda hiç bir gelişme olmamış göz yaşı çok az dedi takviye olarak REFRESH LİqUİGEL Damlasını verdi 3*1 kullanıyorum 3 ay sonra tekrar gel dedi. Oradan çıktım çenemin ağrısı için diş doktoruna gittim muayene etti dişle ilgisi olmadığını söyledi ama ağrılar geçmediği için stres oluyor. NOT: RESTASIS 2*1 TEARS NATURALE FREE 5*1 REFRESH LİqUİGEL 3*1 BU DAMLALARI 2 YIL KULLANINCA GÖZÜME VEYA BAŞKA BİR YERİME ZARARI OLUR MU HOCAM SAYGILAR SLM LAR.
    Çenede ağrı olduğuna göre dişlerimizi sıkıyor olabilir miyiz acaba?
    Göz Hastalıkları Uzmanı

Junior Member

gözlerim restatis kullandığım döneme göre daha iyi...sabahları uyandığımda gözlerimde hafif bir akıntı oluyo ama sonra geçiyo.kanlanmaya gelince çok aşırı bir kanlanma yok damlayı ve kremi kullandığımdan beri, hafif kzıarık görünüyo gözleri. fucithalmic akşamları sürüyorum, okacin ise günde 3 kez kullanıyorum....hocam gözlerim çok kanlandığı zaman efemoline kullansam çok zararı olurmu?

Alinti tuanam Nickli Üyeden Alinti Mesaji göster
    gözlerim restatis kullandığım döneme göre daha iyi...sabahları uyandığımda gözlerimde hafif bir akıntı oluyo ama sonra geçiyo.kanlanmaya gelince çok aşırı bir kanlanma yok damlayı ve kremi kullandığımdan beri, hafif kzıarık görünüyo gözleri. fucithalmic akşamları sürüyorum, okacin ise günde 3 kez kullanıyorum....hocam gözlerim çok kanlandığı zaman efemoline kullansam çok zararı olurmu?
    Problem nedir biliyoruz fakat son muayenede doktorunuz efemoline OLMAZ mı demişti?
    Göz Hastalıkları Uzmanı

Junior Member

doktorum yapılan kontrolde göz kuruluğu başladığını söyledi, restatis verdi. Restatis ancak 5 gün kullanabildim, gözlerim çok fena oldu. Sonra bırakmamı söyledi okacin ve fucithalmic kullanmamı söyledi. Şu aralar eskiye nazaran daha rahatım.. ben daha önce 3 kez efemoline kullandım. Şuanda aşırı kanlanma yok ama ya olursa korkusu ile sordum size? doktorum kesinlikle kullanmamı söyledi.İlerde yan etki yapacağını bu yüzden almamı söyledi.
    Hocam bu gözlerimdeki sorun kalıcımı ben damla ve krem kullanmadan gün geçiremicek miyim?

Junior Member

harf hatası yaptım kullanma dedi, sakın alma dedi bana.....

Toplam 7 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu