Kayit

Medidora Göz Doktoru Forum Üyelik Forumu

The Facebook Platform

Gerekli Bilgiler

Lütfen foruma giris yapacaginiz ve mesajlarda görünecek isminizi girin. Bu rumuz/nicktir.

Kullanmak istediginiz sifrenizi giriniz. Lütfen sifrenizin yazilimina dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandiysaniz, Forumda girislerde sifrenizi ayni sekilde yazmalisiniz.

Lütfen geçerli bir E-Mail Adresi veriniz. Geçersiz E-Mail Adreslerine Aktivasyon E-Maili gönderilir fakat bunu Siz göremezsiniz. Mailiniz yanlis oldugu için Üyeliginizi aktiflestiremezsiniz.

Türkiyenin başkenti nerseidir? Küçük Harfler ile.

Kisisel Bilgiler

Forumumuzu Size bir Üyemiz tavsiye ettiyse, Lütfen bu Üyenin ismini asagidaki panele giriniz.

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulundugunuz Ülkede yanlis gösterilebilir. Buna Zaman kaymasi denir, bu aradaki Saat farkini asagidaki Listeden bulundugunuz Ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farki giderebilirsiniz.

Buradan Saatlerin otamatikmen Yaz / Kis Sezonu ayarlarini yapabilirisiniz. Otamatik olarak Sistemimiz içerisinde bulundugumuz Sezonun ayarlarini yükler.

yöneticiler size e-posta mesajlari göndermek ara sira isteyebilir

Eger siz Bu mesajlari almak istemezseniz bu seçmeyi etkisiz kilin.

Forum Kurallari

Üye olmak için Forum kurallarini dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kurallaridir
Kullanım Kuralları ve Üyelik Anlaşması
Üye olmak için lütfen aşağıda yer alan üyelik sözleşmesini okuyunuz. Üyelik başvurusu yaparken “Üyelik sözleşmesini onaylıyorum” ibareli kutucuğu işaretleyerek aşağıda yer alan sözleşmesinin tamamını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz.

1.Sitede yer alan tüm bilgiler, makaleler, metinler ve resimler telif hakları/fikri haklar ve bilişim hukuku yasaları dâhilinde korunmaktadır. Bu içerik hiçbir amaçla kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz. Bu sözleşmede yer alan kuralların ihlali durumunda site yönetimi, her türlü hukuki ve kanuni yaptırım hakkının yanında, üyelikleri dondurma hakkını da saklı tutar.

2. www.medidora.com bir bilgilendirme platformudur. Sitede yer alan bilgilerin ve/veya uzman tavsiyelerinin hiçbiri gerçek hasta muayenesinin yerini tutmaz. Üye hekim ve uzmanların verdikleri cevaplar, hasta görüşmesi yapılmadan ve muayene edilmeden verilen cevaplar oldukları için sadece bilgilendirme amacı taşırlar. Sitede yer alan bilgilere göre tedavinin durdurulması ve değiştirilmesi kesinlikle önerilmez.Sitedeki bilgiler hergün güncelleştirilmediğinden her bilgi ziyaretçi tarafından doktora danışılarak kontrol edilmelidir.Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden site sahibi ve içerik hazırlayıcı şahıslar sorumlu tutulamaz.

3. www.medidora.com üye uzmanlarına yöneltilecek herhangi bir suçlayıcı ifade, argo kelimeler veya genel ahlak, tıp ahlakı ve tıp etiğiyle uyuşmayan durumlarda; ziyaretçinin üyeliği askıya alınır, tüm haklarından mahrum bırakılır. Gerekli durumlarda site yönetimi; her türlü maddi/manevi tazminat davası açma ve her türlü yasal hakkını ve kayıt esnasında otomatik olarak aldığı internet erişim bilgilerinizi kullanarak üyeliğinizi dondurabilir ve suç duyurusunda bulunabilir.

4. www.medidora.com üye uzmanları, sitenin kadrolu uzmanları değillerd/ir. Makale yazma, soru cevaplama ve sitede yer alan diğer tüm faaliyetleri tamamen gönüllü olarak yapmaktadırlar. Bu faaliyetlerin tamamını veya bir kısmını yapmadıkları için uzmanlar ve site yönetimi suçlanamaz. Site yönetimi, üye uzmanların herhangi bir faaliyette bulunacağını veya bu faaliyetlerin kalitesini (makale yazma, soru cevaplama vb.) taahhüt etmez.

5. www.medidora.com’ a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, site yönetimi tarafından olağandışı bir durumda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde üyelerin de herhangi bir zamanda site yönetimini bilgilendirmesi durumunda üyelikleri iptal edilecektir.