PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : uzakdaki yazıları bulanık görüyorum

olcaysag
29-03-2011, 11:46 AM
merhaba hocam..
benim işim pc başında bütün gün cizim yapıyorum ... 1,2 aydan beri uzakdaki yazıları bulanık görüyorum özellikle otobüs ve dolmuş yazılarını okuyamıyorum uzun zaman bakınca harfleri tanıyorum ilk baktıgımda bulanık görüyorum... ilk baktıgımda bulanık görme sebebi nedir acaba doktara gitmem gerekiyormu..

sersefil006
29-03-2011, 02:25 PM
merhaba hocam..
benim işim pc başında bütün gün cizim yapıyorum ... 1,2 aydan beri uzakdaki yazıları bulanık görüyorum özellikle otobüs ve dolmuş yazılarını okuyamıyorum uzun zaman bakınca harfleri tanıyorum ilk baktıgımda bulanık görüyorum... ilk baktıgımda bulanık görme sebebi nedir acaba doktara gitmem gerekiyormu..
Merhaba arkadaşım,
Benimde işim gereği sürekli bilgisayar başında olmam gerekiyor. Aynen dediğin gibi görüntü bir anda bulanıklaşıp sonra normale dönüyordu; astigmat varmış..:( şimdi gözlük kullanıyorum ama sürekli değil sadece bilg. başında ve araba kullanırken:rolleyes: seninki de inş kötü bişi değildir. Sadece sen canını sıkma gerisi bir şekilde hallolur;)

olcaysag
29-03-2011, 02:33 PM
teşekkür ederim cevabın icin pazartesi günü gidicem doktora... randevu aldım işallah gözlük velan yazmazlar