PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Göz alerjisi tedavisi.Göz kaşıntısı bir türlü geçmiyor?Kesin çaresi nedir?

Erman Emre
23-07-2010, 10:52 PM
SÜREKLİ damla kullanmaktan bıkmışınızdır bununla birlikte alerjiyi tamamen kesip atan bir tedavi henüz yok.Burun,boğaz,genizde sorun oluyorsa.Nefes darlığı yapıyorsa AŞI TEDAVİSİ düşünülebilir.

hamlet011
04-08-2011, 10:54 AM
hocam bende 20 gun önce lasek oldum doktor bana flarex diye bir damla verdi bu damlayı hala kullanıyorum ama vucudumun ceşitli yerlerinde kızarıklıklar çıkmaya başladı boyle bır sorunum daha önce yoktu kızarıklıklar karının sağ ve sol koltuk altlarım da belirgin bir şekilde görünüyor aceba bu damladan olmuş olabılır mi? bi de bu damlayı kullanmaya devam etmelimiyim. teşekkürler

hamlet011
04-08-2011, 11:00 AM
hocam bir sorum daha olacak lasek olalı 20gün oldu ama hala bulanıklık devam ediyor bundan iki gün önce kontrole gıttım doktor sol gözün 0,50 derece dedi zaten bunun sıfır olması içinde garanti vermiyoruz dedi merak ettiğim zamanla sıfır dereceye kadar düşer mi yoksa 0,50 de sabit mi kalır teşekkürler

Erman Emre
04-08-2011, 05:47 PM
hocam bende 20 gun önce lasek oldum doktor bana flarex diye bir damla verdi bu damlayı hala kullanıyorum ama vucudumun ceşitli yerlerinde kızarıklıklar çıkmaya başladı boyle bır sorunum daha önce yoktu kızarıklıklar karının sağ ve sol koltuk altlarım da belirgin bir şekilde görünüyor aceba bu damladan olmuş olabılır mi? bi de bu damlayı kullanmaya devam etmelimiyim. teşekkürler
Flarex alerji yapmış olabilir anlamak için ilacı bırakmak lazım ANCAK flarex yerine başka bir damla kullanman lazım yoksa gözde iltihap olur.Lasek düzelmesi 1-2 ayı bulabilir.

hamlet011
04-08-2011, 06:04 PM
peki doktor bey flarex in dışında hangi damlayı kullanmalıyım teşekkürler.

Erman Emre
05-08-2011, 11:22 AM
peki doktor bey flarex in dışında hangi damlayı kullanmalıyım teşekkürler.
Karar vermek için muayene yapılması lazım daha sağlıklı olur.

hamlet011
05-08-2011, 12:06 PM
teşekkürler hocam yardımlarınız için

hamlet011
05-08-2011, 03:07 PM
peki doktor bey flarex i kullanmayı kessem gözün iyileşmesi de yavaşlar mı (lazer olalı tam 21 gün oldu) yani herhangi bir problem oluşturur mu?

Erman Emre
05-08-2011, 05:14 PM
peki doktor bey flarex i kullanmayı kessem gözün iyileşmesi de yavaşlar mı (lazer olalı tam 21 gün oldu) yani herhangi bir problem oluşturur mu?
Olmaz çok tehlikeli başına iş açma..