PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : iris kisti tedavisi ve sonuçları

kozmos
14-08-2014, 10:20 PM
öncelikle merhaba.. konuyu doğru yere açtım umarım.. bana 19 yaşında sağ gözde iris kisti tanısı kondu.tanı konalı 4-5 ay oldu onun dısında her ıkı gozumde de miyop şıkayetıvar 1.5 gibi bi bozukluk mevcut. son dönemlerde sağ gözümde epey görme sorunu yaşıyorum pd,kolojik olarak da rahatsız olmaya başladım. iris kistinin tedavisi ve sonuçları hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler..

Erman Emre
13-09-2014, 11:48 PM
öncelikle merhaba.. konuyu doğru yere açtım umarım.. bana 19 yaşında sağ gözde iris kisti tanısı kondu.tanı konalı 4-5 ay oldu onun dısında her ıkı gozumde de miyop şıkayetıvar 1.5 gibi bi bozukluk mevcut. son dönemlerde sağ gözümde epey görme sorunu yaşıyorum pd,kolojik olarak da rahatsız olmaya başladım. iris kistinin tedavisi ve sonuçları hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler..
iris kisti çok nadir görülen bir durum
neden olmuş sebebi nedir...gidişat nedir bilmek ve göz yapısını görmek lazım

kozmos
20-11-2015, 02:53 PM
neden olduğu konusunda bilgi verilmedi hatta neden olabilir diye bende merak içindeyim.. sizin bilgi verme sansınız var mı?

yanı sıra bu sonuçta bir tümörmüş ben şu an kanser mi sayılıyorum ve tedavi sürecım var mı? gelecek için kör kalma durumum var mı?

cevap için şimdiden teşekkür ederim..

Erman Emre
21-11-2015, 10:34 AM
neden olduğu konusunda bilgi verilmedi hatta neden olabilir diye bende merak içindeyim.. sizin bilgi verme sansınız var mı?

yanı sıra bu sonuçta bir tümörmüş ben şu an kanser mi sayılıyorum ve tedavi sürecım var mı? gelecek için kör kalma durumum var mı?

cevap için şimdiden teşekkür ederim..
en azından bir resim çekip ekleyebilir misin

kozmos
21-11-2015, 04:56 PM
dopplerın foroğrafı vardı elımde ama buraya sığmıyor
1.28mm sağ gözde saat 7-8 yönünde olduğunu biliyorum ama

Erman Emre
13-12-2015, 06:45 PM
dopplerın foroğrafı vardı elımde ama buraya sığmıyor
1.28mm sağ gözde saat 7-8 yönünde olduğunu biliyorum ama
dışarda bir yere ekle buraya bir link at