PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Lasik göz ameliyatı oldum sağ gözüm bulanık görüyor ACİL YARDIM !!

mehmetyanmis
30-01-2013, 12:36 PM
Merhabalar doktor bey ben ayın 28 inde amelyat oldum LASIK amelyatı miyoptu gozlerim sol gözüm şuan cam gibi görüyor ama sağ gözüm biraz bulanık ?

Erman Emre
31-01-2013, 09:28 AM
Merhabalar doktor bey ben ayın 28 inde amelyat oldum LASIK amelyatı miyoptu gozlerim sol gözüm şuan cam gibi görüyor ama sağ gözüm biraz bulanık ?
bulanıklık ne kadar acaba..

Görme oranını bilmek lazım.
http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242 (http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242) sayfamızdan bir göz testi yapalım

mehmetyanmis
01-02-2013, 09:15 PM
Sol gözüm 20/25 çok iyi görüyor sağ gözüm sisli bir duman gibi 20/40 ve 20/30 azda olsa görebilmekteyim ama sisli hava gibi ? Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim doktor bey !

Erman Emre
02-02-2013, 11:02 AM
Sol gözüm 20/25 çok iyi görüyor sağ gözüm sisli bir duman gibi 20/40 ve 20/30 azda olsa görebilmekteyim ama sisli hava gibi ? Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim doktor bey !

başlangıç için fena değil geçici ödem olabilir
hangi ilaçları kullanıyoruz?

mehmetyanmis
02-02-2013, 04:17 PM
Flarex Alcon steril oftalmik süspansiyon
Visine dekonjestan
Cipro %0.3 siprofloksasin
Tears Naturale Free Alcon Lubricant eye drops

Günde 4 defa kullanmamı söyledi doktor hepsini birden kullanıyorum ama birer defa damlatarak doğrumu !
Sağ gözümü hergün kontrol ediyorum sanki biraz netleşiyor gibime geliyormu gelmiyormu anlamadım ama düzelirmi peki doktor sol gözüm iyi görüyor ama ilginiz için teşekkür ederim.

Erman Emre
03-02-2013, 09:27 AM
Flarex Alcon steril oftalmik süspansiyon
Visine dekonjestan
Cipro %0.3 siprofloksasin
Tears Naturale Free Alcon Lubricant eye drops

Günde 4 defa kullanmamı söyledi doktor hepsini birden kullanıyorum ama birer defa damlatarak doğrumu !
Sağ gözümü hergün kontrol ediyorum sanki biraz netleşiyor gibime geliyormu gelmiyormu anlamadım ama düzelirmi peki doktor sol gözüm iyi görüyor ama ilginiz için teşekkür ederim.

hepsinden birer damla yeterli olacak..gözümüz yavaş yavaş toparlayacaktır

mehmetyanmis
03-02-2013, 10:00 AM
Peki teşekkürler doktor bey peki bir sorum daha olacak biligisayar kullanabilirmiyim ve en fazla kaç saat olur güneş gözlüğüyle ama ?

Erman Emre
04-02-2013, 11:32 AM
Peki teşekkürler doktor bey peki bir sorum daha olacak biligisayar kullanabilirmiyim ve en fazla kaç saat olur güneş gözlüğüyle ama ?
bilgisayar sorun olmaz..30-35 dakikada bir ara verelim daha iyi olur