PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : göz kapagımda anıden bır sıslık olustu

cnrvrl
18-10-2012, 12:21 AM
göz kapagımda anıden bır sıslık olustu resmını koyuyrm onmlı bırseymıdır ?

Erman Emre
18-10-2012, 03:02 PM
göz kapagımda anıden bır sıslık olustu resmını koyuyrm onmlı bırseymıdır ?
yağ bezesi iltihabı gibi duruyor büyük ihtimalle arpacık başlamış hafif ağrı varsa arpacık olma ihtimali daha fazla...ilaç gerekir yoksa kistleşebilir kontrole gidene kadar bu arada sıcak suya batırılmış pamuk veya bezle kompres yapalım

ATALAY ATALAY
12-11-2012, 09:27 PM
Bugün saat 16 gibi gözlerimde farkında olmadan kaşıntı başladı,saat 18 gibi 2 gözümün altında da fotoğraftakine benzeyen şişlikler oluştu.2 gözümde de var.sanki inşaatta çalışırım ellerim su toplar ya,aynısı gözlerimin altında oluştu.Bir anlam veremedim.

Erman Emre
13-11-2012, 11:45 AM
Bugün saat 16 gibi gözlerimde farkında olmadan kaşıntı başladı,saat 18 gibi 2 gözümün altında da fotoğraftakine benzeyen şişlikler oluştu.2 gözümde de var.sanki inşaatta çalışırım ellerim su toplar ya,aynısı gözlerimin altında oluştu.Bir anlam veremedim.
uçuk olabilir dikkatli olalım..başımıza iş açmayalım..kontrol şart

cnrvrl
23-01-2013, 06:39 PM
yağ bezesi iltihabı gibi duruyor büyük ihtimalle arpacık başlamış hafif ağrı varsa arpacık olma ihtimali daha fazla...ilaç gerekir yoksa kistleşebilir kontrole gidene kadar bu arada sıcak suya batırılmış pamuk veya bezle kompres yapalım

oncelıkle cevabınız ıcın tesekkur ederım bu olustuktan birkaç saat sonra gectı aradan bır sure gectıkten sonra bir kez daha oldu ve sonrasında ıne bırkez daha oldu sanırım alarjık bırsey soz konusu yaptıgım gozlemlerde kekik yediğimde olustugunu farkettım kontrolede gıtmedım sizce göz doktoruna gorunmem gerekirmi ?

Erman Emre
24-01-2013, 11:45 AM
oncelıkle cevabınız ıcın tesekkur ederım bu olustuktan birkaç saat sonra gectı aradan bır sure gectıkten sonra bir kez daha oldu ve sonrasında ıne bırkez daha oldu sanırım alarjık bırsey soz konusu yaptıgım gozlemlerde kekik yediğimde olustugunu farkettım kontrolede gıtmedım sizce göz doktoruna gorunmem gerekirmi ?
gözlerimizde başka bir şikayet yok değil mi?

cnrvrl
30-01-2013, 02:14 PM
hayır baska bı problem yok

Erman Emre
31-01-2013, 09:45 AM
hayır baska bı problem yok
şişlik gittiğine göre rahat olabiliriz..
görme oranı iyiyse daha da rahat olabiliriz

Görme oranını bilmek lazım.
http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242 (http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242) sayfamızdan bir göz testi yapalım