PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : Lazer ameliyatı oldum sağ gözüm net değil

emree
30-06-2012, 04:14 PM
hocam ben 2 gün önce lazer ameliyatı oldum sol gözüm 1.25 sağ 1.50 idi su anda görüşüm iyi fakat sağ gözüm net değil bu durum kalıcımıdır yoksa yeni bi ameliyat riskinden bahsetmemiz söz konusu olurmu?

Erman Emre
02-07-2012, 09:45 AM
hocam ben 2 gün önce lazer ameliyatı oldum sol gözüm 1.25 sağ 1.50 idi su anda görüşüm iyi fakat sağ gözüm net değil bu durum kalıcımıdır yoksa yeni bi ameliyat riskinden bahsetmemiz söz konusu olurmu?
hangi yöntemle ameliyat olmuştuk

aykutdmn
03-07-2012, 01:24 PM
hocam merhaba 30 hazıranda excımer lazer lasık yontemıyle amelıyat oldum amelıyattan once gozum astigmatla beraber 6.50 yı buluyordu. su anda amelıyattan 3 gun sonra sol gozum cok guzel goruyor ancak sag gozumde hala bulanıklık var tam olarak ne zaman gecer acaba bilgilendirirmisiniz

Erman Emre
04-07-2012, 09:40 AM
hocam merhaba 30 hazıranda excımer lazer lasık yontemıyle amelıyat oldum amelıyattan once gozum astigmatla beraber 6.50 yı buluyordu. su anda amelıyattan 3 gun sonra sol gozum cok guzel goruyor ancak sag gozumde hala bulanıklık var tam olarak ne zaman gecer acaba bilgilendirirmisiniz
lasek yavaş iyileşir endişe etme
görme oranı en son ne kadar olmuştu

aykutdmn
04-07-2012, 02:16 PM
hocam bugun doktora gıttım sağ gözumde lazerden dolayı gozyası damarlarında hafıf bır kuruluk var dedı doktor ve damla yazdı.gözlerın tamamen sıfırlandı ancak yuksek numaraya alıskın oldukları ıcın bellı bır sure sonra alısacak kaslar dedı

Erman Emre
05-07-2012, 10:37 AM
hocam bugun doktora gıttım sağ gözumde lazerden dolayı gozyası damarlarında hafıf bır kuruluk var dedı doktor ve damla yazdı.gözlerın tamamen sıfırlandı ancak yuksek numaraya alıskın oldukları ıcın bellı bır sure sonra alısacak kaslar dedı
geçici olabilir haklısın
http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242 (http://www.medidora.com/board/showthread.php?t=1242) sayfamızdan bir göz testi yapalım

maliboztas
09-08-2012, 10:02 PM
merhabalar
bende prk yontemı ıle yaptırmıstım.. ilk gunlerde sag ve sol esıt gıbıydı ama daha sonra sagın soldan az gorudugunu farkettım. 6 ay oldu su anda gozlukle gordugumden daha iyi goruyorum ama sag ve sol arasındakı fark hala var. ve yanındada göz kurulu sorunuu.. doktor oncelerı daha erken dedı 3 aydan sonra buda iyi bir sonuc demeye basladı.. yarın gıdecegım tekrardan bakalım sımdı nedıyecek.. ALLAH herkese şifa versin..