PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : hipermetrop 2 kez göz lazer ameliyatı geçirdim

arseven_33
04-05-2011, 12:57 PM
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............

Erman Emre
04-05-2011, 08:25 PM
Merhaba hocam....ben +3.00 gözlük kullanıyordum 03.04.2009 yılında mersinde özel bi hastahanede excimer lazerle operasyon geçirdim damlalı muayenede gözümün derecesi +6.00 çıktı... operasyonda gözüme +4.00 derecelik lazer uygulandı. 3 ay sonra konturole gittigimde gözümün dercesi +2.00 cıktı...doktor 1 sene bekleyelim düruma bakalım ona göre tekrar bi operasyon yapabiliriz dedi...12.10.2010 tarihinde tekrar gittim göz tomografisi cekildim yine. gözü biraz daha sivriltebilecegimizi söyledi ikinci operasyonda göze +2.00 dercelik lazer uygulandı...3 ay sonra gözün derecesi +1.25 di... dün başka bi doktara gittim sol gözüm sağa göre biraz daha bulanıktı...sol gözümde igne ucu kadar ödem olusmus...netira, viscoterars, tearsnaturale free adında ilaclar verdi onları kullanıyorum şuandaki şikayetlerim: hala hem yakını hem uzaga bulanık görüyorum hersey cok parlak gözüküyor gözümü ileri derecede kısıyorum yazıları ikili görüyorm. ameliyat olalı 8 ay oldu bu durum gecicimi kalıcımı, kalıcıysa tedavisi varmı. ilginize teşekkür ederim...
Haklısın moral bozucu bir durum ancak lazerden sonra gözümüz 6 ay içinde hemen hemen iyileşmiş oluyor.

http://medidora.com/board/showthread.php?t=1438 sayfamızdan gözlükle ve gözlüksüz görme testi yap haberleşelim.

arseven_33
04-05-2011, 11:24 PM
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..........