PDA

Orijinalini görmek için tiklayiniz : intralase ilasik fiyat hakkında?Lasik gözde iz bırakır mı?

evanescet
10-11-2010, 08:38 PM
Merhaba hocam benim her iki gözümde 1.50 derce miyop. "intralase lasik" ameliyatı olmak istiyorum.Şu anda kullanılan en gelişmiş yöntemin bu olduğu söylendi.Benim sorum şu olcak ameliyattan sonra gözümün lazer tedavisi ile düzeltildiği anlaşılır mı?Yaranın tam iyleşme süresi ne kadardır?hocam bir de fiyatı ne olabilir
TEŞEKKÜRLER.

Erman Emre
11-11-2010, 11:50 AM
Merhaba hocam benim her iki gözümde 1.50 derce miyop. "intralase lasik" ameliyatı olmak istiyorum.Şu anda kullanılan en gelişmiş yöntemin bu olduğu söylendi.Benim sorum şu olcak ameliyattan sonra gözümün lazer tedavisi ile düzeltildiği anlaşılır mı?Yaranın tam iyleşme süresi ne kadardır?
TEŞEKKÜRLER.
LASIK ameliyatında iz kalır ve göz muayenesinde lazer olduğu belli olur.
Masraf fiyat uzmana, hastaneye, teknolojiye göre değişir

evanescet
11-11-2010, 05:50 PM
LASIK ameliyatında iz kalır ve göz muayenesinde lazer olduğu belli olur.
Benim intralase lasik ameliyatını istememin sebebi diğer ameliyatlara göre görme kalitesinin daha yüksek olmasıydı.
Hangi ameliyatı önerirsiniz acaba?Lasek?PRK?En sorunsuz ameliyat hangisi?Bu ameliyatlarlada intralase lasik de ki başarı alınabilir mi?Fiyat aralığı hakkında bilgi alabilirmiyim?

Erman Emre
13-11-2010, 12:41 PM
Benim intralase lasik ameliyatını istememin sebebi diğer ameliyatlara göre görme kalitesinin daha yüksek olmasıydı.
Hangi ameliyatı önerirsiniz acaba?Lasek?PRK?En sorunsuz ameliyat hangisi?Bu ameliyatlarlada intralase lasik de ki başarı alınabilir mi?Fiyat aralığı hakkında bilgi alabilirmiyim?
Bu durumda epilasik en mantıklısı.Lasik benzeri sonuç alınabilir ve ameliyat izi kalma ihtimali pek yok.Maliyeti için hastane veya uzmanla yüzyüze konuşmamız lazım.